Vážení zákazníci,

dovolte, prosím, abych Vás seznámil s naším výrobním programem a nabídl Vám některé naše výrobky.

Naše firma, která se zabývá návrhy a výrobou broušených zrcadel, vznikla v roce 1990. Navázali jsme tím na dvacetiletou tradici broušení skla v naší rodině. Při výrobě broušených zrcadel klademe důraz především na kvalitní ruční práci. Vyrábíme zrcadla podle vlastních návrhů, návrhů výtvarníků a na přání zákazníků.

Při výrobě broušených zrcadel používáme technologie broušení, hranování-fasetování, rytí, pískování a gravírování. Vakuové stříbření a ochranné nástřiky zajišťují kvalitu a trvanlivost zrcadel. Vyrábíme zrcadla lepená, šroubovaná-klasická, v dřevěném rámu a lepená na stěnu. Pro přepravu jsou zrcadla balena do pevného obalu.

Na ukázku Vám nabízíme několik typů našich zrcadel:

Zrcadla klasická/šroubovaná
(Birds, Jarda) jsou zdobena květinovým nebo ornamentálním dekorem a jednotlivé díly mají na okraji leštěnou fasetu. Všechny díly jsou přišroubovány na dřevěnou desku. Vruty jsou zakryty skleněnými kytičkami.

Zrcadla lepená
(Shawl, Lily) mají dekor ornamentální nebo plastický, leštěný nebo matový. Některá lepená zrcadla jsou vsazena do rámu z kvalitního dřeva (Sea).

Kruhová zrcadla
jsou zdobena plastickým dekorem a leštěnými kuličkami. Obvod zrcadla zdobí leštěná faseta. Zadní strana zrcadla je opatřena úchytem na pověšení.

Zrcadla lepená na stěnu
se lepí zákazníkovi přímo na místě
z jednotlivých broušených dílů, převážně do koupelen.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a stanete se tak našimi spokojenými zákazníky.

S úctou


Jiří Suchomel